Умови проведення конкурсу

У М О В И

організації та проведення

Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру” у 2023 – 2024 н.р.

 

Відповідно до ПОВНОВАЖЕНЬ, делегованих  Міжнародною асоціацією “KANGOUROU SANS FRONTIERES” («Кенгуру без кордонів»), що працює під егідою ЮНЕСКО, та на виконання наказу МОНмолодьспорту № 552 від 07.05.2012 року "Про затвердження Положення про Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру"" та Листа МОН № 21/08-1625 від 20.09.2023 року конкурс проводиться в Україні Львівським фізико-математичним ліцеєм-інтернатом при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Метою конкурсу є популяризація математичних ідей та підтримка талановитих школярів, розвиток їх інтелектуальних здібностей, активізація творчої діяльності вчителів, вироблення методичних рекомендацій щодо вдосконалення навчальних програм та підручників шляхом аналізу статистичних даних результатів конкурсу.

Авторські права на всі завдання Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» належать Міжнародній асоціації “KANGOUROU SANS FRONTIERES”.

 

1.  Оргкомітет конкурсу

Організація та проведення в Україні Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» покладається на організаційний комітет, який діє на базі Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка (директор ліцею – Мар’ян Добосевич).

Дії оргкомітету з організації та проведення конкурсу регламентуються “Положенням про Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру"” (наказ МОНмолодьспорту № 552 від 07.05.12 року)  цими умовами  та вимогами Міжнародної асоціації “KANGOUROU SANS FRONTIERES”.

Адреса оргкомітету: вул. Караджича, 29, м. Львів, 79054; тел.-факс.: (032) 2920645

e-mail: kangaroo.konkurs@gmail.comwww.kangaroo.com.ua.

  

2. Порядок проведення конкурсу

Організацію та проведення конкурсу в регіонах здійснюють регіональні координаційні центри та регіональні координатори. Конкурс у загальноосвітніх навчальних закладах проводять координатори конкурсу або вчителі цього навчального закладу.

Відповідно до рішення міжнародної асоціації “KANGOUROU SANS FRONTIERES” Міжнародного оргкомітету конкурсу та рішення всеукраїнського оргкомітету Конкурсу у 2023/2024 навчальному році в Україні Конкурс буде проведено в два етапи: Всеукраїнський (для учнів 2-6 класів) – 15-17 грудня 2023 року в режимі он-лайн та Міжнародний (для учнів 2 - 11 класів) – 21 березня 2024 року.

відповідно до рішення міжнародної асоціації
“KANGOUROU SANS FRONTIERES” Міжнародного оргкомітету конкурсу та рішення
всеукраїнського оргкомітету Конкурсу у 2023/2024 навчальному році в Україні Конкурс
буде проведено в два етапи: Всеукраїнський (для учнів 2-6 класів) – 8 грудня 2023 року
та Міжнародний (для учнів 2 - 11 класів) – 21 березня 2024 року.

Мета  Конкурсу - поглиблення знань та умінь учнів 2-11 класів на основі матеріалів, що надані Асоціацією.

 

Регіональні організатори математичного конкурсу «Кенгуру»

3. Зміст і структура завдань

Конкурс проводиться за завданнями Асоціації, що затверджуються на міжнародній конференції представників країн-учасниць Асоціації

 

4. Підбиття  підсумків конкурсу

Збір та обробка результатів учасників конкурсу проводиться відповідно до законодавства України, що регламентує збір та обробку персональних даних. Збору та обробці підлягають прізвища та імена учасників, дані про їх загальноосвітні навчальні заклади, класи, а також відповіді на завдання конкурсу. Факт відправки загальноосвітніми навчальними закладами бланків відповідей та бланків реєстрації учасників конкурсу на обробку означає, що загальноосвітній навчальний заклад гарантує наявність згоди батьків (або законних представників) учнів на необхідну для проведення конкурсу обробку персональних даних авторів відправлених відповідей та несе всю зумовлену цим відповідальність і дає свою згоду на оприлюднення результатів навчального закладу в регіональному та всеукраїнському рейтингах.

Результати конкурсу, отримані шляхом обробки відповідей учасників, оприлюднюються не пізніше, ніж через два тижні після проведення.

Офіційні результати проведення Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру-2023-2024» розміщується на сайті: www.kangaroo.com.ua.

 

5. Фінансуваннячення конкурсу 

Для збереження інфраструктури конкурсу всіх зацікавлених у розвитку математичної освіти осіб та організацій (батьківської спільноти, опікунських рад, спонсорів тощо) просимо продовжувати надання благодійної підтримки конкурсу «Кенгуру» із розрахунку 35 грн для одного учасника, так і будь-якими іншими добровільними грошовими внесками.

 

Примітка: З метою виконання наказу МОНмолодьспорту № 552 від 07.05.2012 року "Про затвердження Положення про Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру""  та згідно з цими Умовами всім зацікавленим у проведенні конкурсу особам необхідно перераховувати благочинні пожертви через відділення Ощадного банку та інших банків на розрахунковий рахунок благодійного фонду “Ліцей”.

 

Львівське відділення Укрексімбанку

Код ЄДРПОУ  22360064

UA 46322313 0000026001000026712

Призначення платежу – добровільна пожертва на проведення конкурсу  «КЕНГУРУ» 2023-2024 р.

Отримувач — Благодійний фонд “Ліцей”

 

розроблено
© 2013-2020 ELEKS